Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2015, 17:33   #5
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
1. W tym przypadku wole iść po najniższej lini oporu, więc raczej niewolnik. Rozumiem że nie może być całkowicie "świeży"? Niewolnik może być również losowej profesji( z podstawki)?

2. Jak dla mnie to możesz i pół dnia spędzić na ogarnianiu mechaniki. Pytanie tylko czy ja muszę w tym uczestniczyć? Czy mechanika będzie dla mnie widoczna. Nie potrzebuje wiedzieć co, jak i dlaczego, tylko jaki jest efekt fabularny. Mam zaufanie

3. Tego na pewno nie uświadczysz Jako gracz przeważnie daje posty na avatar, nie lubię tylko esejów na kilka stron A4.

4. Pomysł na postać to nie problem. Tak więc już bardziej konretnie.
Losuje sobie postać w programie, do tego historia, opis postaci i charakteru w punktach.
Czy coś jeszcze? Rozumiem że dostaniemy opis miasteczka w którym mieszkamy? Żeby było na czym budować. Zastrzegam że nie będzie jakoś super rozbudowana.

5. Jeśli chodzi ci o bajdurzenie to najlepiej sesja która prowadzę, posty są obszerniejsze ( chociaż dupy nie urywa). Sesje w których gram jako gracz możesz również poczytać, chociaż jeszcze nie zdarzyło mi się grać taką samą, a nawet podobną postacią, wiec nie znajdziesz zbytnio zależności.

6. Dlatego własnię piszę się powód edycji, albo pisze np tak jak ja: "edit". Przy takiej ilości tekstu cieżko byłoby za każdym razem czytać od nowa.
 
Dekline jest offline