Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2015, 21:05   #6
GizmoAdon
 
Reputacja: 1 GizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znany
1. Tak jak napisałem, w przypadku jeńca z Bretonii, profesja podstawowa, ale klasa zmieniona na niewolnika +300 pd. Musi przynajmniej wyglądać jak dorosły, w końcu według zamierzeń prób walki ma być chociaż odrobinę wyzwania

2. Jak ktoś chce wykonać rzut na coś, to mnie o tym powiadamia i ja to robię, a jeśli ja chcę zrobić na coś rzut to o wyniku dowiecie się... w swoim czasie Krótko mówiąc ja turlam i uczciwie zawiadamiam co z tego wynika.

3. Eseje nam tu nie potrzebne

4. To starczy. Można jeszcze obrazek wysłać, o standardowej szerokości jaka jest na tym forum, czyli chyba 250. Jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi. Opisy najważniejszych jarlów i ich klanowych siedzib, czyli wiosek, wstawię koło północy. Jak ktoś chce to może stworzyć własną, ale z zastrzeżeniem że to będzie pomniejsza wioska.

5 Taka elastyczność jest mile widziana.

6. Tej opcji nie zauważyłem.
 
GizmoAdon jest offline