Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2015, 08:14   #16
NightShot
 
NightShot's Avatar
 
Reputacja: 1 NightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodze
Lightbulb

Myślałem parę dni i nie mam pomysłu, w jaki sposób można by stworzyć w miarę prosty i realistyczny sposób na poruszanie się po planszy i odwzorowanie zaklęć promieniowych na heksowej/kwadratowej planszy. Może brak weny, a może to po prostu niemożliwe. Tymczasem tworzenie zasad do RPG idzie dobrze i są w miarę intuicyjne. Jedynym sposobem na planszówkę widzę zrobienie bitewniaka, który jednak byłby zbyt skomplikowany, by ktokolwiek w niego zagrał. Może oprócz mnie, maniaków magicki lub bitewniaków. Bitewniaki przeważnie muszą być bardzo proste: Neuroshima Tactics była moim zdaniem bardzo intuicyjna, a gra jest baaardzo dobra i dynamiczna, ale ludziska po prostu za bardzo się czepiają skomplikowanych gier. ;-(
 
__________________
Nie uciekaj przed snajperem - zginiesz zmęczony.
NightShot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem