Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2015, 08:41   #121
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Broń dla innych użytkowników mocy to chyba nie paląca kwestia.

To może być jakaś broń ceremonialna +2, z jakimś featem w broni. Wiadomo, że odbijanie pocisków odpada, ale np. łatwe rozbrojenie jakimś biczem. Oczywiście działające tylko z mocą "obrona mieczem".

Pierwszy raz zetknąłem się z discbladem... Co to w ogóle jest?

No i pytanie o nową moc - tę z dopiskiem Miraluka - czy ona działa pasywnie? Czy muszę deklarować "szukanie min i podsłuchów"?

Nie ukrywam, że planowałem rozwijać percepcję, ale ta moc wygląda ciekawie.

************************************************** ***********

Jak już wyczłapię się ze słoika, to żeby odzyskać sprawność chciałbym poćwiczyć walkę z Jedi. Na te włócznie na przykład. Bez krwi, ot sparing żeby mięśnie rozruszać. O ile mistrz Fall się zgodzi wykonałbyś dla nas kilka rzutów i opisał wynik walki?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 19-04-2015 o 08:48. Powód: Dodałem plany na czas wolny.
Mi Raaz jest offline