Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2015, 09:34   #123
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Khedryn ze sparingu się ucieszy, wiele czasu minęło od jego ostatniego starcia w walce wręcz.

Względem miecza to zacytuję z tego artykułu fragment dt. cen:

Cytat:
Cena miecza świetlnego była zmienna i zależała między innymi od dostępności tej broni w danej epoce oraz od konstrukcji samego miecza. Podczas wojny domowej Sithów podstawowy wariant można było legalnie kupić za 500 kredytów. Krótko po nowych wojnach Sithów ceny gotowej broni kształtowały się w granicach 4-7 tys. kredytów. W okresie wojen klonów standardowy miecz świetlny kosztował na czarnym rynku około 20 000 kredytów. W czasach Imperium broń ta była nielegalna, niezwykle trudna do zdobycia i na czarnym rynku mogła osiągać praktycznie dowolne ceny, np. 200 000 kredytów.
Poszczególne kryształy do miecza świetlnego mogły kosztować dużo więcej od samej broni - nawet dziesiątki czy setki (w przypadku klejnotów Corusca) tysięcy kredytów.
Ostateczna cena zależy o ciebie Tadeusie i myślę, że 1000 kr za miecz świetlny jest OK. Taki miecz unikalnego kryształu w sobie nie będzie miał, ba, może nawet skupiającego w nim nie będzie, ot, tylko główny. Fluffowo ten 1000 poszedłby na coś innego, a Khedryn odzyskał by swój własny miecz.

Względem mocy, wezmę Obronę mieczem, w poczet ew. miecza świetlnego w przyszłości. To będzie dobrze korespondowało z Trzecią Formą, techniką Soresu, walki na miecze świetlne, w której jest wyszkolony Khedryn. Myślałem nad Schii-Cho, ale zawsze gram defensywnie, a poza tym III Forma najbardziej pasowała mi do Khedryna.

Względem zakupów, to oszczędzam.

A DOC jest tu Możemy tu rozegrać rozmowę w kantynie i sparing.

Umiejscowiłem kantynę na planecie Antar 4 na Wewnętrznych Rubieżach. Tutaj trochę o niej.

Mogę prosić mistrza o opis kantyny i miejsca na sparing?
 
Fyrskar jest offline