Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2015, 16:26   #61
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Leslie Armstrong wyszła z redakcji naburmuszona, ale szybko zapomniała o irytacji i biegła zachwycona przez miasto
- [i] Stefano! Ty umiesz gotować? To może ja cię jako cuoco? Armstrongowie nie zostali obdarowani talentami kulinarnymi. Kiedyś, Zio Alex mi opowiadał, ja Olivier wysłali do kuchni polowej, bo jakiś soldato się do niej przystawiał i złamała mu szczękę. Podobno cała kopania groziła, że się zbuntuje, ale nie mogli jej anulować kary przecież. Potem DRACHMA zaatakowała i jak żołnierze wdarli się do kuchni, to natknęli się na Nią. Sama, uzbrojona tylko w padella i nuż kuchenny pokonała cały oddział i potem poprowadziła kontruderzenie. Dostała za to medal i awans na Capitano - Leslie promieniała dumą (sparks) ale zaraz dodała.
- Nie myśl, że nie uważam, że jest podłą faszystka
Przez jakiś czas szwędali się po mieście, aż w końcu leslie kupiła przewodnik samorubkę.
- Tu pisze, że niedawno do miasta przybył Cyrk Yokiego. Z takich fajnych miejsc jest jeszcze Dom gier El Farat, Menażeria mistrza Pantagonela, Gabinet doktora Caligari i sklep z cudami Her Mendelsteina - Rzekła leslie.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline