Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2015, 08:36   #709
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Irish patrzył chwilę jak John szuka sobie miejsca na kaem, uśmiechnął gdy padło pytanie i odpowiedział:
- Haha... Ai! Moja rodzina jeszcze przed wojną przeprowadziła się do stanów, a ja urodziłem się już tutaj więc jestem jak to mówicie "Amerykaninem" - starając się zaciągnąć typowo "amerykańskim" akcentem - Johny... nie wiesz co mówią o irlandczykach oprócz tego że świry z nas straszne? Mówi się że Bóg stworzył Whiskey żeby irlandczycy nie zawładnęli światem! Haha! - wyciągnął piersiówkę z kieszeni pociągnął z niej sporego łyka i podał Johny'emu - Czyli pomyśl co może zdziałać trzeźwy irlandczyk... Ja dzięki Bogu pije!

Zeskoczył zwinnie z maski, otworzył drzwi Mustanga i otworzył szyberdach. Spojrzał na Johny'ego i rzucił:
- Może przeciśnij się ze swoim kaemem tam - wkazał na szyberdach - dach da ci lepszą stabilność a jak ci się spodoba to uśmiechnij się ładnie do Sam, zamontuje ci tu jakieś gniazdko na to cacko! - puścił oczko do Sam i podał jej piersiówkę.
 
AdiVeB jest offline