Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 12:02   #291
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
-Podsumujmy jak spożytkować najlepiej czas zanim nasi goście przybędą -oświadczył Airyd:
-Możemy albo wykonać wilcze doły dookoła chaty i jakieś pułapki. Ale wtedy problem z ryzykiem, że łatwiej zwieją.
Druga opcja to wyszykować pułapki wewnątrz domu. Wnyki wam wyszykuje, może magowie coś zaproponujecie?
A z panem Muffinkiem poszukamy noży, żeby mieć co na nieproszonych gości wrzucić.
Co prawda chata ogranicza i nam teren, ale trudniej by przybysz zwiał, więc jestem za tą opcją.
Reszta opcji to już tradycja
Eryk będzie stosował wykrycia zła, i razem z Aryonem będą robili za straż przednią. Walcie panie rycerzu tak jak to robicie najlepiej.
Nys niech trzepnie go z tej różdżki od mumii i przywoływać węże i robaki żeby dodatkowo wroga rozproszyć. Chętnie to zobacze...
Vermitrax będzie nas wspomagać
Ja ze swej strony jak zawsze wbijam z boku, najlepiej w plecy. Tym razem z Lady Jasmine. Podoba się taki plan?
-Na następny raz wymień miecz na taki co do mnie będzie pasować. Wizualnie [/i]- Jasmine zademonstrowała, że jest przecież mówiącym sztyletem.
-Jasne, jak znajdę
 
Guren jest offline