Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 12:21   #292
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wszystko brzmi doskonale Panie Aryid z tym że nie potrzebuje wykrywać zła gdyż już wiem że mamy do czynienia z potoworem najbardziej plugawym z plugawych ale ugodzę go mocą mej patronki która nasyci moje ostrze mistyczną energią raniącą istoty mrocznego serca i ducha!- Poprawił kolegę.

- Możecie też zrzucić bestii na łeb jakieś rondle! Ja też sądzę że powinniśmy zostać w chatce bo nie znamy terenu na zewnątrz więc ograniczona przestrzeń zadziała na naszą korzyść. Nie powinniśmy też za mocno spinać się przed walką bo stwór dał nam to ultimatum żebyśmy się za mocno wnerwili. Możliwe że zaatakuje nas wcześniej albo później aby nas wybić z rytmu - Wyjaśnił.

- Co prawda powinniśmy już odstawić alkohol- tu posłał znaczące spojrzenie Nys - Musimy się odpreżyć ale nie rozprężyć oto klucz do zwycięstwa!- Powiedział takim tonem jakby kogoś cytował.
 
Brilchan jest offline