Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 13:34   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Śmieszkę otoczyła błękitna tarcza energetyczna - Dziękuje ci za spełnienie mojej prośby. Wystarczy że mi zaufasz w końcu jestem Doktorem!- Powiedział kosmita lekko metalicznym głosem gdy się na niego spojrzała okazało się że przywdział zbroje i to właśnie ona emitowała ochronne pole.

- Ty przestań strzelać głodnymi kawałkami głupcze tylko podnoś swoją najnowszą dziewczynę z ziemi i uciekajcie stamtąd- Anielica usłyszała z pod hełmu zgryźliwy głos gdy Władca Czasu pomagał jej wstać na nogi.
- a TY PRZESTAŃ GO KRYTYKOWAĆ! Prawdziwy bohater musi umieć odpowiednio przygadać przeciwnikowi i utrzymać morale cywilów! Dandysie chwyć ją mocno zaraz użyje zdalnego sterowania żeby was stamtąd wyprowadzić - Odezwał się drugi osobnik o radosnym tonie brzmiało to jakby się świetnie bawił.

Już po chwili lecieliście w przestworza dzięki mocy potężnych silników odrzutowych wbudowanych w stalowy pancerz. Kolorowe dach stoisk i budynków zmieniły się w barwną niekończącą się mozaikę z tej perspektywy wyglądało na to że cała planeta była jednym wielkim kupieckim kramem.

- Dobra co teraz ? - Spytał Doktor swoich rozmówców.
- Zaraz ci tu sprowadzimy TARDIS a potem przetransportujemy was do innego wymiaru - Odpowiedział mu radosny głos.
- Cooo?!!- Spytał ponownie powtarzając się niczym zdarta płyta.

Jednak zamiast odpowiedzi zmaterializowała się wokół nich statek. Śmieszce wydawało się że szumienie TARDIS było perlistym śmiechem Doktor najwyraźniej był tego samego zdania - Bardzo zabawne - Skomentował gorzko.

- Nie pora na narzekanie złapcie się czegoś bo czeka was ostra jazda przez wymiary DJ Stark zapodaje odpowiednią melodie- Powiedział głos po czym z głośników zbroi zaczęło lecieć "Highway to Hell".

***


Turbulencje rzeczywiście były spore na szczęście zdążyli chwycić się belek na suficie. Gdy wyszli z TARDIS ich oczom ukazał się okazały salon wypełniony sztuką nowoczesną obrazami i rzeźbami. Powitało ich dwóch facetów.

Jeden nosił lekki zarost i przyglądał się wam z miną która świadczyła o zniesmaczeniu w jego oczach kryła się wielka inteligencja

[MEDIA]http://media.kaigaidrama.jp/images/0300003501_DYxnT89GSVKN5aLYmnPdm8_n.jpg[/MEDIA]

- No, naprawę Doktorze zdziwaczałeś na starość! To ludzkie kobiety i mechaniczne psy już ci się znudziły zboku ?!! Musiałeś sobie znaleźć cholernego Łykającego Anioła ?!! Dobrze chociaż że w swoim zamiłowaniu do egzotyki wygrzebałeś taką z błędem genetycznym która nie wyślę nas do epoki kamienia łupanego - Jak widać on na pierwszy rzut oka wiedział czym jest Śmieszka.

Drugi mężczyzna słysząc tą chamską wypowiedź trzasnął go w łeb otwartą dłonią - Oj, przymknij się Yano ty szowinisto jeden Pani wybaczy temu grubianinowi Tony Stark geniusz i wynalazca wita w Stark Tower - Drugi z rozmówców miał nieco rozwianą fryzurę i miły uśmiech. Spróbował chwycić dłoń Śmieszki i złożyć na niej pocałunek.

[MEDIA]http://bollyhollyhd.com/wp-content/uploads/2015/04/Robert_Downey_Jr._1.jpg[/MEDIA]

- Czy jest Panie może jakąś krewną Szarego Gargulca

- Znalazł się feminista! Ty po prostu chcesz ją po prostu poderwać! Przykro mi samozwańczy playboyu ale ona nie jest nawet biologicznie kompatybilna z ludźmi!

- Zacznij być milszy dla Dam albo opowiem agentce Summers o twojej przeszłości- Zagroził.

- Tylko spróbuj a Pani Potts dowie się jak obserwujesz te wszystkie modelki

- Och, Pepper o tym wie, i wie również o tymże jestem wierny bo wynajęła całą armię detektywów którzy mnie kontrolują tak więc ja mam haka na ciebie a ty na mnie żadnego

Yano mruczał coś pod nosem o "głupiej zarozumiałej małpie" ale od tej pory był już miły dla Śmieszki.


***

Siedzieli wszyscy na kanapie wokół szklanego stolika na którym Aleksander Brytyjski lokaj Starka podał im herbatę z mlekiem. Po wstępnym wyjaśnieniu że znajdują się w innym wymiarze gdzie ludzie z nadnaturalnymi zdolnościami są normą i obaj rozmówcy spotkali Doktora już wcześniej tylko w późniejszym momencie jego linii czasu (tak jak Anielica przewidziała) przeszli do setna sprawy.

- Ktoś zaczął mnie naśladować. Stosują moje metody hipnozy a co jeszcze bardziej podejrzane sygnatura energetyczna pasuje do Władców Czasu! Nie jesteśmy pewni czy to ktoś z tutejszych ocalił część mojego DNA z eksperymentów Zoli czy może ktoś oprócz mnie przedostał się do tego świata
 
Brilchan jest offline