Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 17:31   #14
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Gdy skończyłeś i podszedłeś do Porucznik Teylora, ten pozdrowił cię i rzekł do ciebie.

- Już koniec mogę prosić o raport.

Po tym jak zdałeś raport i wysłałeś dane z twojego medipada do komputera stacji medycznej. Porucznik odpowiedział tobie na twoje pytanie.

- Nie, to wszystko jeśli Pan Porucznik czegoś by potrzebował proszę się zgłosić do mnie.

Po czym Porucznik pożegnał się z tobą, gdy opuściłeś budynek stacji medycznej, starałeś się zobaczyć Panią Major z jej towarzyszami lecz nigdzie jej nie zauważyłeś, od razu jednak rzucił się ci w oczy stający nieopodal kontenerów załadunkowych sierżant Dryson który jak cię zobaczył zamachał tobie i skierował się w twoją stronę. Gdy do ciebie podszedł zasalutował po czy stanął na baczność i powiedział.

-Sir, melduję się sierżant Dryson, jeśli skończył Pan już pełnić swoje obowiązki może pan udać się ze mną do punktu zbornego, gdzie jest mój odział. Sir, to będzie standardowy patrol, zwykłe rozeznanie co dzieję się w terenie i udzieleni pomocy innym odziało znajdującym się w terenie. Mam nadzieję jednak że nie skorzystamy z pana umiejętności.
 

Ostatnio edytowane przez Orthan : 21-04-2015 o 17:48.
Orthan jest offline