Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2007, 23:25   #31
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Alice Forest

Alice rozejrzała się wokół ze zdziwieniem. Oto wieczorne niebo straszące ciężkimi chmurami nabrzmiałymi od deszczu gdzieś znikło, ustępując miejsca słonecznemu porankowi. Czyżby przespała noc? Dziewczyna czuła pustkę w głowie. Wspomnienia mnienionych godzin powracały powoli, wysnuwając się spośród sennych majaków. Ośrodek... ucieczka... obcy chłopak...kapliczka... no właśnie, kapliczka! Przecież wraz z tą rudą Pheobe były w na wpół zrujnowanym budyneczku... Co się z nim stało?
Rozejrzała się dookoła, napotkawszy równie zdziwiony wzrok rudowłosej towarzyszki.

No tak, a ta mi się nie mogła gdzieś stracić” – pomyślała markotnie, gdy uświadomiła sobie, że jedyną znaną jej częścią otoczenia jest - równie co ona - zdezorientowana uciekinierka.

Alice starała się skupić i poukładać migoczące jej w pamięci obrazy. Czy coś w tej kapliczce było? Coś ją zaatakowało?
Nie potrafiła sobie przypomnieć. Ostatnie wspomnienie dotyczyło sarkofagu, który był w budynku, tylko co z nim się wiązało? Coś było nie tak, ale teraz, choć wytężała wszystkie szare komórki, nie umiała sobie przypomnieć, dlaczego ten przedmiot wydawał jej się taki ważny. Z rozważań wyrwał ją głos Pheobe. Aby odnieść się do jej słów, Alice na szybko zlustrowała sytuacje, po czym rzekła opryskliwym tonem:
- I co ci to da? Gdybyśmy czegoś szukały, to by to może miało jakiś sens, a tak? Tylko się zmęczymy i może pokaleczymy, bo okolica na górze wygląda na dziką i surową. A za ten czas mogłybyśmy już gdzieś dojść... Myślę, że trzeba skierować się w dół. Jedyne z czym się zgodzę, to z pomysłem, aby iść wzdłuż strumyka.
Po chwili Alce dodała już mnie butnie i jakby nieśmiało ni to pytając ni stwierdzając fakt:
- Rozumiem, że pytanie „gdzie my jesteśmy” nie ma sensu...
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline