Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 21:39   #294
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Godziny miały Erykowi na milczącej modlitwie i czyszczeniu ekwipunku był czujny lecz nie napięty. Wtem posłyszał krzyk

- Brzmi jak pułapka ale mój paladyński honor i przysięga zmuszają mnie żeby pomóc - Wyjrzał przez okno ujrzał tam Kobietę, bardzo piękną leżącą na wznak i małe potworki kłujące ją kijami. - To może być przemieniony potwór! Dziedziczko ukaż mi jej serce Pomodlił się po czym skupił wzrok na torturowanej - Jej serce wypełnia mrok! To pewnie potwór próbuje nas wciągnąć w pułapkę! Maginie czy potraficie wykryć iluzje ? Jeżeli to potwór w przebraniu możemy go zabić strzałami i magią lecz jeżeli to naprawdę kobieta to muszę jej pomóc ufając że jej serce oraz dusze będzie można uratować wraz z ciałem
 
Brilchan jest offline