Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2015, 22:22   #16
GizmoAdon
 
Reputacja: 1 GizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znanyGizmoAdon nie jest za bardzo znany
Na początku chciałem go zostawić dla decyzji graczy, czy chcą z doca korzystać, czy nie, ale coraz bardziej widzę że koniecznością będzie. Na docu będą przeprowadzane rozmowy, czy to z npc, czy grupowe pomiędzy graczami, a także walki. Jestem zapracowanym człowiekiem i zwykle mam czas tylko na wieczór i to nie co dzień, więc wtedy mnie wypatrywać można, albo się umówić na konkretną godzinę.


Co do stylu... To nie będzie drużyna pierścienia, gracze będą często separowani od siebie, a nawet dopuszczam pvp, powód zawsze się znajdzie. To będzie polityka, chociaż nie taka jaka myślicie, to będą intrygi, kłamstwa, morderstwa, wojna...
Co do statusu społecznego, to wśród wikingów w Europie nawet zdarzały się niecodzienne awanse. Biorąc na przykład takiego Ragnara Lothbrocka (Futrzane Spodnie), chociaż on jest postacią na wół legendarną, to jego brat Rollo (po chrzcie Rolf I) jest pierwszym historycznym księciem Normandii, a byli synami rolników.
Początek będzie swojego rodzaju prologiem, gdzie postacie pójdą ,,po sznurku'', zaś potem będzie więcej zależeć od Was!
 
GizmoAdon jest offline