Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2007, 12:34   #34
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Brenna Jingles

- Cóż... ja jestem w tym tu lesie znacznie bardziej szczęśliwa niż byłam jeszcze wczoraj - i jeśli istnieje szansa, że mieszkańcy budynków wydadzą nas strażnikom to najlepiej zostańmy tutaj. Ja jestem za tym, żeby z ukrycia przyjrzeć się dobrze tym budynkom i ich mieszkańcom, a dopiero kiedy ten plan nic nie przyniesie - jedno z nas może pójść na zwiady. Jeśli chodzi o wybór zwiadowcy - proponuję losowanie.

Wygłosiwszy swoje zdanie Brenna od razu przystąpiła do wykonania zaprezentowanego kolegom planu. Znalazła bardzo wygodne miejsce z dobrym widokiem na jeden z budynków - pod dość gęstym krzewem jakiegoś pokręconego gatunku, w lekkim zagłębieniu.

- Może będą mieli coś do żarcia. - rzuciła jeszcze. Niezbyt podobała jej się wizja polegania na towarzyszach - a szczególnie na grubasie - ale sytuacja raczej do tego zmuszała - Postaracie się mieć oko na drugi budynek?
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline