Wątek: Groza
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2005, 13:51   #23
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Ja ostatnio poprowadziłem sesję straszącą.
No i doświadczenia mam troche teraz
To tak. Mocno nakręca kontrast. Na pocątku sesji dałem graczom, którzy pierwszy raz grali w DeadLands, poczuć klimatu westernu. Jakiś napad na bank, powstrzymanie napadu na pociag. Jakaś przesyłka, granie w karty itp. Zadowoleni wsiadli do pociągu, jechali, jechali. Pociąg sie zatrzymał. Ktoś zakosił tory (w tamtym świecie normalka). No i idą na pieszo resztę drogi, przez las, 10 współpasażerów w tym jeden, który był odmienny od reszty - bardzo blady i nie okazywał żadnych emocji.
Ogólnie dalej klimat tworzyła muzyka z fallouta, ja mówiłem szeptem, często nawet nic nie mówiłem, pisałem im na kartkach, każdemu co innego. Ogólna dezorientacja ich współpasażerowie mieli schizy różne, katatonia, ogólna paranoja, ciemność no i przedewszystkim... nieznane. nie wiedzieli co właściwie ich strasz. Gineli kolejni ludzie w makabryczny sposób. A oni nie wiedzieli kto to. Oczywiście rzucili podejrzenia na "dziwnego" pasażera. Jakie schizy mieli jak się okazało, że to nie on. Strach niesamowity przed brakiem światła. No to tyle
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem