Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2015, 00:22   #79
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
W porządku. Trzeba zakopać trupa.

Szczerze mówiąc bardzo mi szkoda, że tak wyszło, sesja miała być dość krótka i zwięzła, a sam pomysł jest bardzo ciekawy (przynajmniej oryginalny scenariusz, może go przerobiłem na pomysł nieciekawy ).
Może za mało wymagałem, nie postawiłem określonych celów, rozminęliśmy się w oczekiwaniach, lub zwyczajnie nieciekawie to poprowadziłem, w każdym razie w tej chwili, mimo, że kilka razy spróbowałem zacisnąć zęby i popchnąć to dalej, to już jest takie nawoływanie w pustkę. Nie chcę męczyć Was i siebie frustrować i chociaż strasznie mnie drażni porzucanie nieukończonego projektu, wypada mi chyba zamknąć to przedsięwzięcie.

Jeśli macie jakieś krytyczne uwagi, czemu siadło, co nie zagrało, to będzie mi bardzo miło, chętnie wyciągnie z tego przynajmniej jakąś naukę na przyszłość.
 
goorn jest offline