Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2015, 14:27   #165
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Post niby fajny, ale... fuuuj... dostałem waginosceptyka...

Chyba możemy tak zrobić, jak proponujesz (zgadzam się zwłaszcza z częścią o "pozbywaniu się szkodników" :P). W takim razie jednak decyzja musi zapaść przed wykonaniem moich ruchów, bo wtedy moi kapłani też będą mieli magię bez medytacji i umartwień. No i trzeba będzie przede wszystkim opracować religię już porządnie.

Rycerz Legionu: spójrz jak ja to mam. Najpierw były niezliczone duchy przodków, które wciąż są czczone, ale coraz bardziej wysuwają się na prowadzenie Przodkowie (Tlakalukai)- generalnie duchy władców, które stoją na czele. Także z tymi duchami- mogą się pojawić jakieś ogólne kulty, jak np. Duch całego lasu, który jest naczelny. Jak u indnian- od manaizmu, przez animizm do kultu wielkiego manitou.
 
Earendil jest offline