Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2015, 14:05   #101
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kehil usiadł opierając się o blok silnika. Udało im się ręcznie uruchomić systemy gaśnicze i pożar został zażegnany.

Był spocony i osmolony. Wszystko wkoło pachniało spalenizną. Nad podłogą miejscami fruwała piana gaśnicza, której uszkodzony generator grawitacji nie pozwalał opaść.

Z jednego z bloków silnika zwisały wyrwane kable. Miraluka sam je wyrywał, bo spięcie jakie w nich następowało mogło zaowocować kolejnym pożarem. Teraz już nie sypały się z nich iskry. W ogóle zrobiło się dziwnie cicho.

Nie było również słychać rytmicznie klekoczącego działa. To zaniepokoiło Kehila. Gwałtownie wstał z podłogi i aż się przy tym oderwał od ziemi. Jeszcze nie przyzwyczaił się do obniżonej grawitacji.

Na szczęście na mostku nie było problemów z grawitacją. Podszedł do Charles'a, żeby zobrazować stan statku.

- Ugasiliśmy pożar w jednej z komór silnika. Zapaliła się od środka, bo nie zauważyłem uszkodzeń poszycia. Maszynownia jest szczelna, ale szwankuje sztuczna grawitacja. Odłączyłem też kable w takim wielkim czymś w prawym rogu ładowni. Coś się stopiło w pożarze i cały czas robiły spięcie.

Miraluka opadł na fotel przy czujnikach. Było widać po nim zmęczenie. Walka z ogniem wydawała się być dla niego bardziej męcząca niż wielogodzinne treningi w ładowni.

- A jak wam poszło? Dorren chyba już nie strzela, czyli albo się poddali, albo właśnie uciekamy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline