Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2015, 13:35   #49
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Cytat:
PS. Dzięki Wilczemu wkręciłem się w tych cyberpunkowych nomadów. Aż zacząłem pomyśliwać nad poprowadzeniem w przyszłości takiej sesji drogi, gdzie gracze tworzą Karawanę.
Yay! Hmm... wiecie, Karawana jest zawsze otwarta na nowych ludzi: nawet Jajcarzy (byłych)


Jeszcze dwa słowa feedbacku co do samej sesji: jak dla mnie wszystko bardzo cacy, Karawana się ładnie rozrosła od stanu, w którym była na mojej KP. Fajnie prowadzisz i rozwijasz NPC-ów... i miło też jest zobaczyć wydarzenia i postacie z różnych perspektyw w odpisach dla pozostałych (vide Korbowicz - mam nadzieję, że nikt go nie zabije za szybko ). No a z mniej przyjemnych rzeczy: trochę tęskno do interakcji z innymi graczami, ale przecież zostałem uczciwie uprzedzony na początku, że tak będzie przez jakiś czas, więc spoko
 
Wilczy jest offline