Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2015, 13:25   #109
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kehil zbliżył Szkarłatnego Orła do uszkodzonego holownika. Ustabilizował kurs i praktycznie zatrzymał statek. Z tej pozycji wystarczyła tylko lekka zmiana kąta, a załoga holownika mogła przeskakiwać do ich statku.

Z drugiej strony wystarczyłoby teraz wyprowadzić kolejną serię z działka i nic już holownika nie uratuje, a cała załoga zginie.

Aktualny pilot wyciszył transmisję i powiedział do towarzyszy na mostku.
- Potrzebujemy od nich transport leków i zapis tego dokąd skacze Pchła. Nie mam pojęcia gdzie ich później wyrzucimy. Problemem jest jeszcze to, że ich wersja nie pokrywa się z wersją naszego kolegi z kapsuły.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline