Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2015, 19:49   #124
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
[MEDIA]http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2014/02/03/247031/91e177750b985029479529b73fe9c1c1.jpg[/MEDIA]

- Witaj, przystojniaku...

Głos wibrował, kusił, obiecywał; nabrzmiały erotyzmem jak soczysty owoc, poruszał głęboko ukryte w duszy agenta struny. Specter zapadał się w ten płynący ze słuchawki dźwięk jak w miękką, zmysłową topiel; raz usłyszany, głos trzymał go na uwięzi, jak działka speedu narkomana.

- Chyba o mnie zapomniałeś... Ale ja wciąż o tobie pamiętam. Oddałeś moje ciało temu małemu, smutnemu człowieczkowi... Chyba nie chcesz wiedzieć, co z nim zrobił... Ścigałeś mojego przyjaciela, niesłusznie podejrzewając go o czyny, których nie popełnił... zabiłeś swojego brata, nawet o tym nie wiedząc. Naraziłeś wiele, wiele osób na groźbę tego, że świat ujrzy ich prawdziwe twarze... - głos roześmiał się - Zostawiasz za sobą chaos, chaos i zniszczenie, pradawny aniele, zepsuta maszyno z dawnych dni. Nasz kaleki, niedoskonały Ojcze... - głos umilkł na chwilę.

Zakapturzony zbliżył się do Teda na kilkadziesiąt metrów. Teraz Specter rozpoznał go; to był pełen cyborg, frame podobny do "eksperymentalnego" SWAT'owca, choć w nieco innej konfiguracji. Żołnierz przyszłości, w którym niewiele - lub nic - było już z człowieka. Tysiąc razy bardziej zabójczy, szybszy i doskonalszy niż Ted kiedykolwiek mógłby być. Na ułamek sekundy "twarz" cyborga zatrzymała się na agencie, a potem Specter skręcił za róg i zgubił go na chwilę. Głos w słuchawce odezwał się znów:

- Cokolwiek ci powiedzą, nie słuchaj ich; to wszystko kłamstwa. Chcą tylko cię omamić, wykorzystać do swoich żałosnych gierek. Powiem ci coś, co uczyni cię woooolllnyyyyyymmmm.....

Ostatnie słowo rozmyło się nagle w długi, powolny jęk; Unreal kopnął agenta z taką siłą, że poczuł to niemal jak fizyczny cios. Pieprzony sprzęg...

Cyborg stał przed nim, kilkanaście metrów w wąskiej uliczce; nie skończył jeszcze gestu podnoszenia rąk w górę, na wysokość głowy; puste dłonie miał zwrócone wnętrzem do Spectera, jakby się poddawał. Na środku jego czoła HUD rysował zielony krzyż celownika z zachęcająco mrugającym napisem "TARGET LOCKED, 100% READY". W tym rozciągniętym do wieczności ułamku sekundy Ted słyszał jeszcze słowa stalowego człowieka, podobnie rozciągnięte i zniekształcone, co głos z słuchawki, ale nadal zrozumiałe:

- Natychmiast rzuć telefon... to wirus....
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline