Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2015, 23:35   #112
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Widzisz że żołnierz trochę się speszył.

-Tak Sir dobrze jest walczyć po słusznej sprawie.

Wchodząc do kabiny dostrzegasz że Zayna zmienił swój strój ma teraz na sobie ubraną swoją zbroję, na twoje wejście skiną ci głową i odezwał sie.

- Szeregowy możecie odmaszerować, Poruczniku spocznij. Niech pan słucha, niedługo dotrzemy do punktu zbornego naszej floty tam spotkamy się z admirałem Rhamom. Naszym zadaniem w sumie Pan, będzie polegało na dostanie się do stoczni i zniszczeniu jak największej ilości niszczycieli imperium tym samym momencie będzie miał pan możliwość znalezieniu swojej narzeczonej i zabrana ją z tamtą. Ja z moim odziałem postaramy się zdobyć plany nowego super niszczyciela. A flota w tym momencie będzie osłaniał nas atak i pozbawią wroga elektroniki i wsparcia. Musze tez panu powiedzieć że zamieniamy statek proszę uszykować swoje rzecz do przeprowadzki. A teraz proszę odmaszerować i niech moc będzie z tobą.
 
Orthan jest offline