Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 09:16   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Quelnatham Zobacz post
Przechodząc do samej gry to:
-działa ten mini dekret z nirwaną ([WS] Władcy Stworzenia (kolejne podejście))?
-nie wiem w sumie czy w rozumieniu zasad tak się powinno rozwalać społeczności, jak nie to się wypowiedzcie.
1. Nie, to był cud tak jak Someirhle napisał. Medytacja została, ale stwórz ją od nowa jeśli chcesz ją komuś dodawać. Samą Nirwanę też możesz od nowa stworzyć.
2. Ja tak samo jak Someirhle - teraz to już zostawmy, ale ogółem lepiej by było jakbyś stworzył wśród Draugów społeczność i nadał im Koncepty i fabularnie napisał, że to spowodowało u nich Wojnę Domową. Takto nagle nagle nagle wszystkie straciły część swojej tożsamości i mogą zorientować się, że ktoś pociąga za sznurki [niezły pomysł na ich linię fabularną].

Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Z innej beczki, najważniejsze - w tej grze jest coś bardzo nie tak, mianowicie nie ma ograniczenia liczby cudów na raz. Mignęło mi to w starych sesjach,a tutaj wylatuje ponownie - wpadacie, robicie swoją idealną kreację ze wszystkimi wodotryskami i jest nagle, cała gotowa, moce wypsztykane i interakcja kuleje, większość się w jakimś kąciku zamyka i po prostu robi swoje, zamiast wspólne.
Nie wyłożyłem chyba jasno myśli, ale propozycje mam przejrzystą - jeden cud na post. A jeszcze lepiej jeden cud na dzień irl, żeby nie było spamu.
Żeby można było bardziej współtworzyć, niż po prostu tworzyć. Sam zamierzam sie stosować niezależnie od waszej odpowiedzi, bo takie salwy odradzają nawet w zasadach - zapewne nie bez powodu.
Tak, brama to dopiero wstęp do kolejnych, wstępnie zaplanowanych działań
Wynika z chciwości na nowe Domeny :P
Ale masz rację, salwy odsuwają wszystkich od wszystkich i lepiej będzie ograniczać się.

A i jeszcze jedno (w tym momencie głównie do Bez-Imienia): spróbujcie tytułować fragmenty swoich wypowiedzi pogrubioną i powiększoną czcionką, później łatwiej wyszukiwać informacje. Nie zawsze się da (u Ur-Jarka w sumie wszystko jasne), ale przydaje się ogólnie.
 
Anonim jest offline