Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 13:52   #11
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wyżej wymienione koncepty można stworzyć od nowa jak ktoś będzie chciał.
Ogólnie to z tymi konceptami to pokiełbasiło się ostatnim razem. Z zasad mi wynika, że Świadome Życie może sobie przysposabiać Koncepty Zwykłe o ile zostały one stworzone, a wyższe Życie według tego co tam jest napisane. Wyjątkiem jest Dusza, no bo to szło z Dekretu (inaczej zwłoki by znikały do Piekła, bo tam też był Dekret o tym).
Jakoś mi to umknęło w tłoku. pamiętam, że czytałem, ale zapomniałem, że było.

Sczerze mówiąc, wszystkiemu co ma jakąś świadomość przyznałbym jakąś duszę i już.W sensie jakiegoś nieśmiertelnego pierwiastka, nic ponadto. Bo coś musi przejść, a ciało musi zostać wedle dekretu.
Ale może być i po twojemu chyba, bo właściwie nikt nikomu nie broni fizycznego wstępu do piekła (w sensie przed śmiercią, bo potem nie miałoby co wstępować). Po prostu ustalmy teraz, co ma duszę a co nie i już. (albo wyłącz swoich Boską łaską spod dekretu, bo chyba smutno tak bez duszy)

I tak, w aktualnym układzie Piekło to taka jakby zsyłka, albo stacja przesiadkowa (bardziej na modlę Ur-Jarka, który jednak na razie niewiele zrobił w tym kierunku, chociaż tez wiecej niz inni). Nie wiem czemu dusze siedziały tam dotychczas (w sensie niewczytywałem się aż tak bardzo, może Sithari coś tam stworzył, żeby je przytrzymać? Albo brak ciała je zawstydzał?). Możemy w ramach dekretu ustanowić Bramę jako jedyny element transportu (ale to stanowiłoby posiadacza Bramy funkcjonalnym władcą zaświatów - na tą chwilę Ur-Jarka, tak konkretnie, albo stworzyć inne zabezpieczenia lub przeszkody.

Wszystko przed nami.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 03-05-2015 o 14:04.
Someirhle jest offline