Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 21:02   #187
Omnix
 
Omnix's Avatar
 
Reputacja: 1 Omnix nie jest za bardzo znanyOmnix nie jest za bardzo znanyOmnix nie jest za bardzo znanyOmnix nie jest za bardzo znanyOmnix nie jest za bardzo znanyOmnix nie jest za bardzo znany
Hmmmm

Po chwili namysłu stwierdzam, że odnalazłbym się jako bard. Uwielbiam pisać opowiadania, czytam od groma literatury różnego rodzaju. Mam bujną wyobraźnię i potrafię naprawdę dobrze kłamać XD Choć z tym kłamaniem, to mój prime-time był w wieku 5-6 lat, gdzie zbijąc kubek na oczach mamy, sekundę później byłem w stanie iść w zaparte, że nigdy w życiu to nie ja ! I jak ona może mnie tak oskarżać XD

Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że jestem nauczycielem Angielskiego i cholernie interesuje się językiem, tym jak go używamy i wszelkimi socjologicznymi jego aspektami, to ten bard by akurat pasował. Tu coś dobrze skłamie, tu coś podkoloruje i opowie wielką historię, a na koniec zaśpiewa smętną piosnkę i zgarnie trochę monet

Choć, jak teraz myślę. Z ilością czasu ktorą spędzam z książkami, nauce itp. To może byłbym jakimś magiem czy czymś w tym stylu. Studiowałbym tomiszcza i grimuary i co jakiś czas rzucił jakiś raczej defensywny czar, bo zdecydowanie do zawadiaki mi daleko.
 
Omnix jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem