Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 22:24   #12
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
No dlatego się właśnie pytałem, bo sam miałem wątpliwości.

Zmieniłem teraz odrobinkę. Jest Plaga rozłamu i nowe społeczeństwo zbuntowanych Daurów (z medytacją tylko). Różnica jest taka, że stare społeczeństwo się gdzieś uchowało.

Jak i przy poprzedniej grze jestem zdecydowanie za żeby dusze uporządkować dekretem, a nie jakimiś konceptami.

Swoją drogą to jaki jest sens panteonu skoro i tak (najpewniej) cała czwórka doń dołączy? Tzn. 1pm zawsze spoko, ale fabularnie to chyba tak sobie.

I jeśli nie dość jasno to wyłożyłem to napiszę raz jeszcze. Codziennie raczej nie będę się w stanie odzywać, dlatego Bez-Imienia będzie pewno strzelał salwami cudów co kilka dni, jak będę miał czas.
 
Quelnatham jest offline