Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 22:49   #13
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Quelnatham Zobacz post
Zmieniłem teraz odrobinkę. Jest Plaga rozłamu i nowe społeczeństwo zbuntowanych Daurów (z medytacją tylko). Różnica jest taka, że stare społeczeństwo się gdzieś uchowało.
To teraz moja wypowiedź dotycząca Daurów nie bardzo ma sens ==; No nic, poprawię jakoś jutro może.

Cytat:
Jak i przy poprzedniej grze jestem zdecydowanie za żeby dusze uporządkować dekretem, a nie jakimiś konceptami.
Dusze jako koncepty to kompletna pomyłka, bo to wyglada tak, że smoki i anioły mogą mieć dusze,a reszta jak się zorganizują i zrobią zrzutę na dusze dla wybranych. musi chodzic raczej o kontrolę/tworzenie dusz.

Dekret wydaje się dobrym pomysłem, ale trzeba go jeszcze przegłosować i ktoś musi zań zapłacić kupę punktów. Proponowałbym żeby dekrety były albo darmo (bo i tak głosowania i ograniczona ilość), albo żeby można było zrobić zrzutę. I moze żeby głos wnioskodawcy liczył się jako dwa (i tak potem można go blokować własnym dekretem albo łaską pańską wedle uznania).

Cytat:
Swoją drogą to jaki jest sens panteonu skoro i tak (najpewniej) cała czwórka doń dołączy? Tzn. 1pm zawsze spoko, ale fabularnie to chyba tak sobie.
Czy ja wiem, możemy ustalić jakieś przewodnictwo w panteonie z jakimiś perkami, np. tym podwójnym głosem. Coś można wymyśleć i liczę że grono nam sie jeszcze powiększy.

Cytat:
I jeśli nie dość jasno to wyłożyłem to napiszę raz jeszcze. Codziennie raczej nie będę się w stanie odzywać, dlatego Bez-Imienia będzie pewno strzelał salwami cudów co kilka dni, jak będę miał czas.
To w takim razie pisanie o daurach jakby wcale nie miało sensu z mojej strony...?

Edit: Anonimie, miałeś mało chetnych bo aktualnie wciąż jeszcze zipie jedna sesja o tej samej tematyce (tylko system jakiś lipny zdaje się)
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 03-05-2015 o 22:54.
Someirhle jest offline