Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2015, 21:46   #21
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Mój młody Padawanie, wybacz mi to ale zwyczajnie pierniczysz.

Podstawą dobrej sesji są emocje. Te negatywne również. Zwłaszcza w sumie one, bo są najsilniejsze. O ile wszakże mój autorytet może być dla Ciebie niczym, to pozwolę sobie podrzucić Ci inny. Taki smyk jak Ignacy Trzewiczek, który z dwie sesje w życiu prowadził i wymądrza się teraz jakie to rozumy nie pozjadał w kolejnych almanachach dotyczących tego jak prowadzić jako element podstawowy napędzania sesji podaje EMOCJE!

Dla wielu Graczy może być emocjonującym wiele różnych spraw i stąd kolejna rada światłego Trzewika, by Graczy sobie przeciwstawiać dając ich Bohaterom sprzeczne cele. To może i wkurzy BG ale z całą pewnością wkurza nade wszystko Gracza. I tu rodzą się emocje na sesji.

Ja osobiście czerpię z rad takich Trzewików, ale rzecz jasna nie każdy musi. Tak więc Przyjacielu możesz z powodzeniem kreować inne rodzaje sesji i emocji z nimi związanych. Ot choćby "Ustrzelisz gościa jak rzucisz k20=20" i w napięciu obserwować z Graczami rolowanie się plastiku. Jak kto woli.

Najważniejsze by Was to bawiło. Osobiście jednak sądzę, że smakując sesję okraszoną Trzewika sposobami na emocje grę odebrałbyś ... inaczej :P

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem