Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2015, 20:40   #26
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że znalazłam innych zapaleńców, których postacie próbowały przetrwać w post-apokaliptycznym świecie, nie rozwijając umiejętności stricte bojowych. Poza tym upewniliście mnie, że dobrze wybrałam tworząc postać opartą na percepcji, zręczności i charakterze (w tej właśnie kolejności).

Ps. Zapomniałam powiedzieć, że póki co moja postać się sprawdza ponieważ: bardzo szybko a przy tym skutecznie wykrywa zagrożenia, ma więc czas aby pomyśleć o sposobie ich uniknięcia czy to przez ucieczkę czy to przez ukrycie się, a gdy ma już problemy wiele z nich rozwiązuje jej zręczność w tym zdolności manualne. W najgorszym zaś razie czyni cuda albo cicha i szybka broń albo w negocjacje i siła woli
 

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 05-05-2015 o 20:55.
Wisienki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem