Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2015, 21:03   #383
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Oczywiście nie mam zamiaru prowadzić cały czas w tym samym mrocznym klimacie, bo to prędzej czy później robi się nudne, ale od czasu do czasu lubię dać upust swym sadystycznym upodobaniom.

A z drugiej strony wciąż mam w głowie piszczących z zachwytu graczy z sesji Geheimnisnacht, kiedy mordowałem jednego po drugim i w ciągu 20 stron liczba BNów zmniejszyła się z 15 do 3. No, aczkolwiek tamto było lekką przesadą, chociaż wszyscy wiedzieli, że tak to się skończy, bo nie dość, że jednostrzałówka to jeszcze w rekrutacji zaznaczyłem, że trup będzie się ścielił gęsto.

No i też dobrze się wczuwam w klimat na granicy fantasy i horroru.

E.
PD dostajecie wraz z początkiem każdego dnia, a więc wystarczy, że się prześpicie i już je otrzymacie. Wolicie bym zsumował wasze działania i podzielił po równo, czy też każdego odrębnie nagradzał?

Skoro drużyna jest całkiem zżyta ze sobą i nie ma Hildigrima to chyba to pierwsze rozwiązanie jest lepsze.

E.2

Cytat:
A wolę zabawę na własną rękę.Możwe miast piracić, zostaniemy rozbójnikami? Za tę kaskę można by się nieźle dozbroić i opancerzyć.
Jak najbardziej popieram, a za te pieniądze to możecie z nędznych piratów stać się opancerzonymi po zęby wojakami, którym niestraszne stwory i upiory. Zamiast polować na statki - atakować karawany kupieckie i plądrować starożytne kurhany.

Takie rozwiązanie daje chyba najwięcej możliwości fabularnych i nie ograniczacie się do rabowania statków.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 08-05-2015 o 21:20.
Warlock jest offline