Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2015, 15:23   #10
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
- Odciągniecie mi od wypłaty za zadanie którego się podejmuję wedle uznania. - odpowiedział Amias na żądanie złodzieja. Co za głupiec pierwszy podaje informację, a potem żąda zapłaty? Nie wnikał. Ravensfall było dziwnym miejscem, z dziwnymi obyczajami.

- Przydałby się kozioł ofiarny, ktoś na którego można by zwalić winę za współpracę z gildią medyków. Najlepiej ktoś... zbyteczny, lub kilku takich ktosiów. Ja już zajmę się resztą, ale będę musiał podjąć odpowiednie kroki. - "Odpowiednie kroki..." Amicus prychnął w myślach. "Dokładniej to zinfiltrować straż."

- Jeżeli to wszystko. Udam się sprawdzić co mogę dla was zrobić. - "Lecz najpierw odnajdę tego członka Białego Oka" dokończył w myślach.
 
Dhratlach jest offline