Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2015, 10:59   #17
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Nie opisywałem na razie dokładnie Nefasza ani przypływu mocy dla Bramy. Raz, że nie wiedziałem czy przejdzie, dwa, że nie mam aż tyle czasu żeby aż tyle pisać ==; Powoli mi to idzie.
Dlatego oba tematy są wolne do opisania aż do mojego nastepnego posta (kiedy sam się sprawą zajmę na pewno, ale to tak za dwa-trzy dni minimum) . Serio, zróbcie z tym co chcecie.

Nefasz, jak należy zauważyć, jest efektywnie przywiązany do bramy, bo stamtąd pochodzi aktualnie większosc jego mocy. Z drugiej strony, brama jest przy każdych narodzinach i śmierci... Czyli Nefasz jest jednocześnie wszędzie i nigdzie. Czy kiedyś opuści stanowisko? Czy zacznie się wtrącać w sprawy Warstw (nie nazwaliśmy tego świata, wiec na razie tak nazywam)? Wszystko przed nami.

Sugeruję żeby każdy stworzył Nefaszowi artefakt czy inszy relikt i przy okazji obdarzył go kawałkiem opisu, obrazkiem, no czymś tam co chcecie. Możecie od razu siać w nim wątpliwości, albo przeciągać go na swoją stronę, czy co tam chcecie. Bawimy się, ludzie. Nie stworzyłem go po to, żeby był po mojemu.

Edit: Duszę przy pomocy wikipedii zerżnąłem z Arystotelesa, a co.

Podobał mi się pomysł z duszami jako Legendarnym Życiem, ale właściwie nie wiedziałem po co by miały być.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 10-05-2015 o 11:24.
Someirhle jest offline