Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2005, 12:27   #13
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
No nie wiem czy Mononoke Hime jest anime, na którym się można bać... No, jest pewna dawka tajemnicy, mistycyzmu, są nawet "urywane, latające ręce" (po których oburzeni rodzice zabierali swe pociechy z kin ), ale raczej nic, po czym możnaby bać się zasnąć. Co nie oznacza, że nime nie jest świetne - warto zobaczyć, wzruszyć się, posłuchać muzyki

Natomiast Vampire Princess Miyu - no to już inna sprawa. Po niektórych odcinkach naprawdę się bałam. A najstraszniejsza, a zarazem najbardziej wzruszająca i zresztą moja ulubiona bohaterka - to Reiha. Na moje nieszczęście, chociaż oglądałam to już dobre dwa lata temu, do dzisiaj nie zdobyłam ostatniego odcinka (sic!) ;-(

O SE Lain wiele słyszałam, ale nigdy nie oglądałam Podobno naprawdę warto zobaczyć dla samego klimatu. Diabołku, jak ściągniesz to mógłbyś w jakiś magiczny sposób mi to cudo podrzucić :P


A swoją drogą ładny off topic nam się zrobił. To już nie jest temat o Evangelionie, ale o anime jako takim.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem