Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2005, 20:16   #14
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
ups - offtop sie faktycznie zrobil... O NGE mozna pisac kilometrami, ale najpierw wszyscy musieli by widziec i to na swiezo - ja ogladalam jeszcze w LO czylo jakies 6 lat temu (jeszcze na VHS, ach, to byly czasy...). Swoją drogą - skoro dyskusja sie toczy, to po co martwic sie o szczegóły 8)

W Mononoke niesamowite wrazenie na mnie zrobila scena, gdzie ludzie przebrani w skóry martwych dzików suną lasem za dzikiem-bogiem (nie pamietam w tej chwili imienia). Uwazam tę scene za rewelacyjną, chyba najlepsza w filmie, przynajmniej pod względem dramatyzmu walki.

Vampire Princess faktycznie jest dobra - rozumiem, ze ogladalas tylko serie TV. Polecam bardzo OAV-ke, 4 odc, o tym samym tytule, ktora jest pierwowzorem serii TV i "prawdziwą" histirią Miyu (troche sie rozni z serialem, ale nie z mangą o ile dobrze mi sie wydaje. Dotyczy to głownie spotkania Miyu z Laavą). Ona dopiero ma klimat...Jesli chcesz ostatni odcinek moge sie podzielic Tylko nie "p2p", bo niestety jestem modemowcem.

Aaaa DIABOLIQUE !!!! Zle sobie popatrzylam na listę (o pozycje wyzej, na Scryed - nie wiem jakim cudem mi sie pomylilo :/), bardzo przepraszam - Lain faktycznie ma 13 odc. Przepraszam raz jeszcze.

Zeby utrzymac temat chociaz RPGowy - czy ktos ogladał .hack//SIGN? ew .hack//Liminality? Rzecz dzieje sie w grze RPG on-line. Polecam, dobra muzyka, ciekawy pomysl, a w swiecie "The World" sama bym chętnie zagrała Nie polecam .hack//Legend, bo to juz wole wariacje na temat. Chociaz miła rozrywka, od powaznego Liminality zwłaszcza.
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem