Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2015, 19:46   #18
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ograniczyłem jego potęgę, dając mu calkiem niezłe uzbrojenie. Artefakt ten ma przyszłościowy charakter - w mitach greckich bohaterowie gdzieś tam idą, żeby komuś cośtam zabrać. Zazwyczaj wygląda na to, że ten "złodziej" to bohater, a "okradany" to dupek który zasłużył na swój los. Tu będzie inaczej - tu bohater, który odbierze Gąsior Wódki Nefaszowi zdobędzie potęgę wystarczającą, żeby nakopać do tyłka każdej armii jaka może być (lub kilku Legendarnych Stworzeń), a równocześnie uwolni Nefasza od alkoholizmu i pozwoli mu... przejąć władzę nad światem... dopóki nie odzyska Gąsiora Wódki i nie zacznie pić... jak alkoholizm - to jest wieczny cykl.

Dałem mu tez wygląd. Przynajmniej dopóki znajduje się pod wpływem alkoholu. Na początku szukałem wśród Wielkich Przedwiecznych, ale stanęło na tym.
 
Anonim jest offline