Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2015, 21:26   #19
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Blitz nie bał błyskawic, było wręcz przeciwnie - w maszynowni sfery większość urządzeń korzystało z mocy wyładowań do pracy. Przebywając tam kilka godzin dziennie, nie zwracał już na nie zupełnie uwagi, mimo że jeden przypadkowy dotyk mógł się skończyć śmiercią, taką jak ta tutaj. Faktycznie Rifraf Pieprznięty, skoro zabija swoich żołdaków. Zwłaszcza że pewnie nie miał ich zbyt wielu sądząc, nie widział ich zbyt wielu w okolicy.
Ork gestem przywołał Błyska - jakby co lepiej będzie jeśli to jego mechaniczny koń przyjmie na siebie ewentualną kolejną błyskawicę.
- Jestem Blitz, ork huraganu. Szukam swojego plemienia, które zazwyczaj podróżuje w wielkiej karawanie. Ostatni raz widziałem je właśnie na tych ziemiach. Tyle że wtedy były tutaj jeszcze smoki. Nie widziałeś ich może ostatnio w okolicy? - Blitz uśmiechnął się - I jeszcze jedna sprawa. Słyszałem że jesteś biegły w sztuce magicznej. Nie szukasz może ucznia? Może nie wyglądam, ale znam podstawy.
 
Halfdan jest offline