Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2015, 22:11   #121
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Miraluka rezydujący przy czujnikach aż podskoczył gdy na statku zaczął rozbrzmiewać alarm. Czujniki nie radziły sobie z określeniem ilości przeszkód. Poszerzył spektrum skanu, tak żeby znaleść drogę przez szczątki. Żeby wykonać skok statek musi się rozpędzić, a tego osłony mogą nie wytrzymać. Zresztą ledwo wytrzymały hamowanie.

Kehil bardzo chciał wskazać Charlesowi odpowiednio szeroki "pas startowy", ale czujniki Szkarłatnego Orła już kilkukrotnie ukazały swoją prawdziwą przydatność. Może się okazać, że przed kolejnym skokiem będą wiele godzin powoli przemieszczać się w chmurze części zamiennych mieszanych flot.

Poszukiwacz miał dziwne przeczucie. Może to moc nim kierowała. Od początku wiedział, że stacja republiki była złym celem. Coś mu to podpowiadało, ale nie potrafił znaleść argumentu, który przekona resztę załogi.

- Rozkładające się lekarstwo. Zbiorniki z bateriami. Gdzie poleciałbym po odparciu ataku? - szeptał do siebie analizując wyniki uzyskane przez czujniki statku.
- Stacja badawcza na wodnej planecie! - Kehil aż wstał z miejsca.
- Na statku przecież jest naukowiec tej wodnej rasy. Miał doglądać leku. Skoro pojawił się problem, to będzie chciał go rozwiązać tak jak umie. A środki do tego znajdzie w jakimś laboratorium.

I wtedy Kehil opadł na swój fotel. Chmura szczątków widniejąca na ekranie uświadamiała mu jak wiele czasu stracili przylatując na tę stację.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline