Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2015, 18:48   #73
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Julian wytarł dłonie w grzywę Valentina
- W istocie, takowa jest ma królewska Aura. Promienieję tak wielce dobrotliwie dobrotliwą dobrotliwością, Iże wszyscy przypominają sobie przy mnie wszelkie swe złe uczynki, tak mówiła trzecia i dziewiąta niania. - prawił książę.

Nieco później na zaplacze wpadła Cathrina armstrong. W tej jednej chwili była równie straszna jak jej siostra.
- Leslie! Co to miało znaczyć!
Młoda Armstrongówna oparła dłonie na biodrach
- No co, sama chciałaś, żebym znalazła sobie jakieś uczciwe Hobby!
- Ale Tygrys mógł cię zjeść?
- E tam. Ten sierścióch nie jest nawet w połowie tak wredny jak jego właścicielka
Cathrina spróbowała ćwiczeń oddechowych i w końcu rzekła
- [i] Leslie, jeśli drugi raz będziesz chciała wystąpić w cyrku czy coś takiego zrobić, to zapytaj mnie, zgoda?
- Zgoda, możemy jutro wystąpić w Cyrku - Córka generał popatrzyła na siostrę oczami szczenieczka. Cathrina wyglądała jakby się miała popłakać. Wtedy jednak zobaczyła Yokiego zmywające makijaż i naraz poczerwieniała na twarzy
- To ty! - rzekła i ruszyła w jego stronę
- Proszę mi nie robić krzywdy - zaskomlał Dyrektor
- Człowiekowi, który chciał mnie wykorzystać!
- Jedynie porwać
Cathrina dobyła nunchaku. W tym czasie zamaskowany mężczyzna spojrzał z góry na Stefana i cisnął w jego stronę gliniany dzban. Naczynie pękło uwalniająac rój wielkich czarnych skorpionów które ruszyły w stronę Stefana, a Mroczny Człowiek kontynuował wspinaczkę.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline