Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2007, 19:58   #135
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Zaczęłam czytać od początku, ale takie tematy są jak rzeka
Latilen powstała po długiej i intensywnej burzy mózgu tuż przed zaśnięciem, więc nie jestem w stanie powiedzieć, co właściwie wtedy miałam na myśli
A zaczeło się od przeczytania Władcy Pierścieni (na rok czy dwa przed Wielkim Zamieszaniem i zainteresowaniem Tolkienem - czyli przed rozpoczęciem zdjęć do filmu) i przelotnego zauroczenia Legolasem - jak się kto uweźmie, to może stwierdzić, że Latilen to prosto od Legolasa pochodzi (rodzaj anagramu).

Mira napisała:
To ja się też wypowiem, bo ktoś tu ostatnio (nie będę wskazywać palcem) nazwał mnie Mirosławą.

A co do imienia Mirosława - ja uważam, ze bardzo ładne i rzadko nadawane, nie ma się o co obrażać. (Jeśli jest to moja mama powinna się obrazić na moich dziadków )
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem