Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2015, 01:53   #133
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na list

- Ależ oczywiście że próbują nas skłócić ze sobą! Gerlod chyba już wyczerpał większość dobrych pomysłów skoro posuwa się do tak tanich zagrywek - Zapewnił Malkava i Lasombre.

~Gdyby to była prawda już bym nie żył. Oczywiście możliwe jest że są głęboko zakorzenionymi szpiegami lecz lepiej aby myśleli że jestem łatwowiernym idiotą przynajmniej na razie... Najważniejsze jest umiarkowanie! Zarówno zbytnia ufność jak i nadmierna paranoja doprowadzą mnie do zguby. ~ - Pomyślał.

- Co do zaproponowanego przez ciebie planu Antonio mój zamiar jest właściwie identyczny o czym zapewne zdążyli ci już donieść twoi słudzy- Powiedział z uśmiechem.


Porządki

Gdy już skończyli naradę Adam poprosił o możliwość ponownego skorzystania z telefonu i wykręcił numer do swej domeny. Po użyciu kilku haseł rozpoznawczych które były zmieniane co tydzień wydał polecenia:
- Szymonie weź Billa i kilku chłopaków do pomocy podjedzcie pod sąd. Była tam podobno mała rozróba więc znajdzie się robota dla was obu bo chętnych na kiełbaski na pewno nie zabraknie
- Rozumiem czy coś jeszcze ? - Odpowiedział guhol neutralnym tonem jeżeli ktoś podsłuchuje rozmowę raczej nie domyśli się że mężczyzna przyjął do wiadomości że będzie sprzątał ludzkie szczątki.
- Tak, przy tak wielkim zainteresowaniu trzeba będzie odnowić zapasy szybciej niż się spodziewaliśmy więc zawiadom kogo trzeba - Z kolej ten kod był sygnałem dla jego Świty że nadeszły duże kłopoty i należy przygotować schron przeciwatomowy na długoletnią izolacje oczywiście biorąc pod uwagę obecną sytuacje na świecie byli gotowi od wielu tygodni ale tą informacją dawał im znać że sytuacja właśnie stała się cięższa niż wcześniej zakładali.

Na tym zakończył rozmowę, szczegóły wyjaśni ze swoimi ludźmi twarzą w twarz. ~Niech inni biegają sobie po mieście spiskując! JA muszę zająć się utrzymaniem MASKARADY! ~ - Pomyślał nieco zirytowany gdy ruszył w kierunku sądu. Najpierw ciała gangsterów, następnie zwłoki łowców które zostały na zamku. Przy okazji karzę sobie przynieść tą szable oraz posrebrzany krótki miecz... Trzeba będzie zamaskować krew oraz ślady po kulach! Szymon wespół z Panią Marią będą musieli się napracować żeby zatrzeć ślady jedno co dobre że świnie się ładnie podtuczą na ludzkim mięsie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-05-2015 o 02:46.
Brilchan jest offline