Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2015, 22:58   #125
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Miraluka był bardzo skupiony na ustalaniu drogi przez odłamki. Czas leciał nieubłaganie.

Znaleźli się w tym miejscu przypadkiem. Pchła tu nie skakała. Sygnał nie mógł być powiązany z ich misją, to było statystycznie bardzo mało prawdopodobne. Zdaniem Kehila poświęcili już dość czasu.

Z drugiej strony działający droid to zawsze dobry łup do sprzedaży. Jeżeli do tego posiada jakieś cenne dane, to ktoś na pewno się skusi. Może dzięki temu wreszcie ulepszą czujniki tego statku. Nie wiadomo jak długo jeszcze przyjdzie im razem latać, ale Kehil nie miał w tej chwili innego pomysłu na życie.

Przemyślenia zatrzymał dla siebie. Jak na niego i tak dość często ostatnio się odzywał.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline