Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2015, 19:40   #22
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Otwin był dumny z tego czego dokonał, chociaż w sumie nie zrobił nic wielkiego, tylko w prostych słowach powiedział to co chciał wyrazić Oswald. Gdy Bosch zsiadł z konia, Otwin również to zrobił. Postanowił trochę ograniczyć "Panowanie" wszystkim napotkanym ludziom, wszakże on nie jest już zwykłym chłopem bezrolnym, ale wojownikiem, może nie wielkim i dzielnym ale wojownikiem, nie powinien kłaniać się każdemu w pas. Nie znaczy to jednak że ma być chamski czy się wywyższać.

- Rozumiemy sołtysie, nic się nie stało. Ja nazywam się Otwin i nic już nie pamiętam, więc chodźmy do tej karczmy zanim mi się przypomni. droga niby nie długa ale dla mnie to prawie jak wyprawa. - zażartował aby rozluźnić sytuację. Następnie zagwizdał również Eduarda i Ernesta aby spuścili z tonu i ruszyli zanim, co też uczynili.
 
Dekline jest offline