Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2015, 11:05   #11
vanadu
 
Reputacja: 1 vanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znany
-Herr Elhardt, było by to ciężkie bo za dużo szczury zeżarły. Stawiałbym że od ostrzem w górę pochylonym nóż się wbił, ale więcej pewnikiem nie powiem bo nie wiem. Dokładny zgon…dawno. Poleżał sobie już tu trochę nasz koleżka. Wieczorem kto by go spotkał więc po wieczorze, ale to tyle jeno, dokładniej ustalić nie mam jak. Co do zabójcy nie sądzę by miał pan racje… dodał lecz przerwał zamyśliwszy się.

Krammer był prostym człowiekiem. Wygodnym i niespecjalnie lubiącym schylać się do cierpiących bliskich. To stanowiło dużo przeszkodę w jego fachu. Postawny, nieogolony, uśmiechnięty jak można było sądzić. Nie znosił się męczyć… ale…

-ale mogę to nawet sprawdzić..przynajmniej w odniesieniu do panienek dodał po chwili milczenia konował. Wyjąwszy nóż schylił się by zbadać fiuta pacjenta. Nie zamierzał go dotykać, bogowie chrońcie, ale sprawdzić czy nie ma śladów czy trupek się przed śmiercią nie pieprzył. Przy okazji planował urżnąć Memonowi jaja. Znał paru takich co srebrem za nie zapłacą…w napoju na potencje.

[rzuty: 3,62, 78, 21, 59]
 
vanadu jest offline