Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2005, 01:03   #40
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cóż dodać, co ująć?!

Z mojego doświadczenia ze złymi postaciami (które to prowadzili inni, gdyż osobiście nigdy nie pałałem chęcią grania postacią z natury złą) zauważam, że wybierają ją dla wygody. Ot, po prostu nie ma się skrupułów, że robi się coś, na co ma się ochotę... (czytaj MG nie zjeżdża po PD) a dobre akcje też można wykonywać pod pozorem "ukrywania swej natury" (co bardzo jest wskazane w światach jak np.: warmłotek).
Mnie również nie podobają się stereotypy, które panują wśród graczy czy mistrzów dotyczące tego co to jest zła postać... Charakter zły to nie wszystko, bo np.: w dd'kach jest jeszcze drugi człon jak praworządny-n-chaotyczny... Praworządny-zły czasami zachowa się szlachetniej niż chaotyczny-dobry...

Raz miałem tylko w drużynie pięknie odegraną złą postać... Był to krasnoludzki kapłan boga wojny z domeną wojna+siła. Koleżka ani razu nie pobił biedaka na ulicy, nikogo nie zgwałcił ani nie okradł... Jego zło miało zupełnie inną naturę?? Nie!! Wiedział dobrze, co mu się opłaci, a co zawiedzie donikąd...

Prawdziwy mrok to jest ideologia... Nie prywata, czy samowola...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem