Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2015, 15:09   #305
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Podróż upłynęła Erykowi bardzo przyjemnie szedł na piechotę obok wozu i dyskutował sobie z chłopczykiem - Nie, ale planuje zabić smoka! W okolicy podobno jeden się pojawił, ale najpierw muszę zdobyć magiczny miecz odnaleźć smoczydło i upewnić się, że jego serce jest czarne i niegodziwe, bo jako święty wojownik nie przystoi mi mordować niewinnych istot - Wyjaśnił dzieciakowi podczas podróży bardzo polubił Usego jego relacja z siostrą zdawała się paladynowi urocza.

Nie przestraszył go brak oczu u milczącej dziewczynki napatrzył się już na tyle dziwactw, że mało, co robiło na nim wrażenie.

- Witaj o Piękna! Jeszcze ich nie widzieliśmy, ale mogłabyś nam powiedzieć gdzie możemy ich znaleźć? Bo dla pana Folkira mamy przykre informacje o jego siostrzenicy, której trzeba pomóc a kuglarzowi przywieźliśmy kilka czerepów na wymianę, więc jest interes do zrobienia - Rzekł radośnie.

- O! Panie Kires! Zaczekajcie chwilę! Skoro idziecie do hotelu to moglibyście oddać zwój liny poszukiwacze przygód? Bo musieliśmy go od niej pożyczyć żeby związać pijaną Nys ostatni raz jak tu byliśmy - Poprosił.

- Hej Use chcesz zarobić parę miedziaków? Pobiegłbyś zawołać mi tu takie dziwne trochę nizioły? Prowadzą farmę świń a ja mam zwłoki potwora, które mógłbym im sprzedać jak chcesz to możesz się przejść z siostrą a my w tym czasie pozałatwiamy inne sprawy - Jeżeli się zgodzą to Prostaczek im wyjaśni jak dojść do fermy.
 
Brilchan jest offline