Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 11:17   #26
plenty
 
Reputacja: 1 plenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwu
Numen sięgnął po zdjęcie niezdarnym ruchem upuszczając je na podłogę. Schylając się po nie skierował obiektyw na fotografię. Przyjrzał się zdjęciu, marszcząc czoło, i nieco zakłopotany odpowiedział:
- Jakoś go słabo kojarzę. To nie z "mojej" grupy... Może i zdolny, ale mało pokazał...
Skierowawszy wzrok na Vany'ę
- Numenar, ostatnio jako Andrzej Rozkosz. To faktycznie mój student. Tobie jak na imię?
- Jeśli dobrze rozumiem twoje metody... może jakaś impreza studencka w którą się wmieszasz, da ci pole do działania... W sumie nawet już umówiłem się z częścią studentów "Pod Aniołem"... nie powinno być problemu z przeorganizowaniem tego na oficjalną imprezę roku... taką na której wypada być.
 
__________________
Samotny pośród ludzi wielu / skazany na wygnanie w świecie realnym, / w nierzeczywistości znajdę ukojenie... / żegnajcie!

Ostatnio edytowane przez plenty : 06-04-2007 o 11:21.
plenty jest offline