Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2015, 21:21   #501
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dołączam do powitań Slava wygląda na interesującą postać Adam z radością powita siostrę z klanu w swojej domenie i przydzieli jej na dzień dobry piękny stary domek po Midnightcie

Chyba że wolałaby osiedlić się w pseudo zameczku ?

Szeryfowi mogę zaproponować gang motocyklowy i ich bar do przejęcia chyba że Cai chcę ich przejąć ? Coś w stylu "zabiłam waszego Szefa teraz ja tu rządzę"

Cytat:
Napisał Cai Zobacz post
zwłaszcza Antonemu, to szpieg Sabatu jest :>
Tego nie możemy być pewni Gerold postępuje trochę zbyt na chama jakby Antoni był szpiclem to by to lepiej ukrywali to rozwiązanie wydaje się zbyt oczywiste... Choć może genialność tego planu polega na jego prostocie ? Że najciemniej pod latarnią ?

Jeżeli Czajos nie ma lepszego pomysłu na to co ze sobą zrobić to niech pomoże nam zapolować na Sabat przyda się w walce z drugim Lasombrą z Sabatu

Narratorze a czy w następnym poście nasze postacie mógłby jakość dojść do wniosku że postaci które odeszły i zaginęły są nieobecne ? Bo można by rozszabrować majątki zmarłych
 
Brilchan jest offline