Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 13:28   #204
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Tammo, jak narazie to jesteś jedyną osobą, która się czepia. Czepiasz się najpierw Maczka, teraz mnie. Nie podoba mi się sposób w jaki piszesz te słowa ani ton wypowiedzi jaki tu czytam sama sobie go interpretując. Nie podoba mi się w ogóle ta cała rozmowa z tobą, bo się ewidentnie czepiasz.
Nikt ci niczego nie zarzuca i nie pomaga nawet pisanie ci tego. To co napisałam w swoim poście to jedynie fakty, na ktore mam potwierdzenia w Archiwum GG i w przygodzie. Ty natomiast wyjeżdzasz mi z jakimiś osobliwymi tekstami z tylu, że nie jestem zorientowana itp. No wiesz? Co to za odzywki w moją stronę? Wypraszam to sobie i oczekuje od ciebie szacunku, jak od każdego Użytkownika tego forum. Nie jestem osobą wszechwiedzącą i nie muszę wszystkiego wiedzieć.

Po tej całej przygodzie z przygodą odnoszę wrażenie że nie jesteś tylko czepialskim graczem ale w ogóle człowiekiem. Wątpię abym się myliła. Po prostu nie dajesz za wygraną...

Mimo wszystko odpowiem ci na twoje ... nie wiem co to propozycje?

1. Nadal uważam, że można kontynuować tę rozgrywkę z pozostałymi graczami zamiast po prostu ją zamykać.
~~
Przyjęłam do wiadomości. To oczywiście nie jest żadna propozyja, ale nie będę się czepiać, poprostu przyjęłam do wiadomości że tak uważasz, zapamiętam to i przekażę Maczkowi. Przemyśli z pewnością i jakoś się do tego ustosunkuje --> wystarczająca ... odpowiedź?

2. Możnaby spokojnie poczekać aż skończą się święta i wysłuchać, co oni mają do powiedzenia.
~~
Też tak uważam.

5. Uważam bowiem, że macie zarzuty do mnie i tylko do mnie. Nie widzę więc sensu byście próbowali podciągnąć resztę drużyny pod jakąś odpowiedzialność zbiorową. Zwłaszcza, że jak sami przyznajecie, oni NIE znają całej tej sytuacji. Nie znają, nie są mną, czemu mają obrywać za to, że ja jestem zły, nędzny i paskudny?
~~
Nie wiem co powiedzieć... jestem zrezygnowana i naprawdę nie chce mi się gadać o tym.
Może skoro jesteś taki paskudny, nedzny i zły, to przestań? Przestań być taki? Przestań drążyć we wszytskim masę dziur?
 
Rhamona jest offline