Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2015, 12:56   #526
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
A tak z ciekawości, gdzie on mieszkał?
Cytat:
Napisał Gaeron Zobacz post
Jefferson Midnight
Mieszka na przedmieściach w piętrowym dworze stylizowanym na starą posiadłość ogrodzoną ok 2m murem. przy wjeździe do posiadłości stoi mały domek stróża. Nigdy specjalnie nie mieszał się do polityki lecz w świecie wampirów wiadomym jest, że "zajmuje się"okolicznymi ludźmi,z których ubożsi jeśli już o nim mówią to ze strachem przemieszanym z... wdzięcznością?

Członek Camarilli jako przeciwnik Sabbatu nie dbającego o ludzi.
Ogólnie warto zerknąć na pierwsze 2 strony komentarzy po tego typu podstawowe informacje.

Adam chciałby przejąć opiekę nad tymi biedakami bo w razie wybuchu bomb potrzebuje 160 osób (albo może to było 106 ? Nie jestem pewien dawno o tym czytałem) żeby mieć możliwość stworzenia odnawialnej kolonii ludzkiej bez problemów genetycznych wynikających ze zbyt bliskiego pokrewieństwa a ma 9 o ile dobrze pamiętam choć pewnie mniej a mi się pomyliło
 
Brilchan jest offline